Jakie 2 herbaty zostały wyróżnione na Great Taste Awards 2022?

Basilur Tea z ogromną dumą ogłasza, że dwie z naszych wyjątkowych mieszanek zdobyły nagrodę Great Taste Award. Trzeci rok z rzędu! Nasz wysoko wykwalifikowany zespół niestrudzenie pracuje nad tworzeniem dla Was unikalnych mieszanek herbat. Cieszymy się, że możemy dodać tę nagrodę do naszej rosnącej listy wyróżnień!

Ta prestiżowa nagroda dostępna jest dla każdej firmy z dowolnego kraju na świecie. Dlatego też zdobycie jej jest prawdziwym świadectwem tego, że Basilur Tea stanowi jedną z najbardziej lubianych marek. Wyróżnienia te przyznaje ponad 800 profesjonalistów, którzy co roku analizują 10 000-12 000 produktów w oparciu o wiele kryteriów, aby wyłonić te najlepsze z każdej kategorii żywności i napojów.

Które herbaty marki Basilur zostały nagrodzone?

Vintage Blossoms - Citrus Bliss

Herbata liściasta Basilur Citrus Bliss w czerwonej puszce

Citrus Bliss z kolekcji Vintage Blossoms pojawił się na rynku międzynarodowym zaledwie kilka miesięcy temu, a już został okrzyknięty przez jurorów wyjątkowo urzekającą w smaku i zapachu mieszanką. Susz składa się z liści czarnej herbaty, rumianku i aromatu mandarynki. Sędziowie docenili połączenie głębokich i klasycznych nut z cytrusowymi akcentami.

Fruit Infusions - Wild Rose

Napar owocowy w saszetkach Basilur Wild Rose

Wild Rose to herbata, która jest swoistym zestawieniem kwiatowych i owocowych nut. Idealnie łączy akcenty hibiskusa, róży i stewii z pomarańczą i cytryną, a także słodyczą jabłka. Jurorzy docenili subtelność smaku naparu, w którym wyczuwalne są orzeźwiające cytrusowe nuty.


Starszy post Nowszy post

zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed publikacją