Co zawiera nasz innowacyjny zestaw cejlońskich herbat Earl Grey?

Z największą przyjemnością mamy zaszczyt ogłosić, że Basilur Tea kontynuuje swoją podróż jako wiodąca marka herbat. Otóż, wprowadzamy na rynek innowacyjny zestaw naparów cejlońskich Earl Grey. Nasi herbaciani eksperci pracowali niestrudzenie, testując i badając setki różnych połączeń smakowych, aby wybrać cztery najlepsze mieszanki. Znajdziecie w nich nie tylko klasyczne zestawienie nut czarnej herbaty z bergamotką, ale również z lawendą, pomarańczą, mandarynką i jaśminem. Te niezwykłe mieszanki zapewnią Ci orzeźwiające i niezapomniane przeżycia smakowe. Zestaw naparów Earl Grey to idealny wybór zarówno na herbaciane przyjęcia, jak i na relaksujące wieczory w domu z filiżanką napoju. Dzięki unikalnym dodatkom, herbaty z tego zestawu można stosować jako składnik wielu przepisów kulinarnych!

Herbaty Earl Grey są jednymi z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych mieszanek na świecie. Globalny rynek Earl Greya osiągnął w 2020 roku aż 6,5 miliona ton przy prognozowanym CAGR na poziomie 3,5% w latach 2022-2027. Herbata ta została wyróżniona ze względu na swoje liczne korzyści zdrowotne – od wpływu na pracę serca po odpowiednie funkcjonowanie układu trawiennego

Co sprawia, że herbaty Earl Grey są unikalne?

Tym, co naprawdę czyni mieszankę Earl Grey wyjątkowym, jest połączenie smaku czarnej herbaty i bergamotki. Cytrusy te uprawia się w Kalabrii we Włoszech i w niektórych częściach Francji. Wyglądem przypominają skrzyżowanie pomarańczy z limonką, z kolei smak kojarzony jest z połączeniem cytryny i grejpfruta. Powszechnie uważa się, że drzewo bergamotki jest hybrydą drzewa pomarańczowego pochodzącego z Sewilli i drzewa cytrynowego z Azji Południowo-Wschodniej. Mocne i cytrusowe akcenty sprawiają, że Earl Grey jest idealną herbatą na rozpoczęcie i zakończenie dnia. Kojarzony jest z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej, przez co stanowi podstawę wielu ważnych wydarzeń.

Z czego powstają mieszanki Earl Grey?

Tradycyjnie Earl Grey wytwarzano z czarnych herbat takich jak chińska Keemum, dlatego też nie piło się ich z dodatkiem mleka. Jednak po pewnym czasie, zmieniono bazę i zaczęto używać mocniejszych mieszanek, które idealnie komponują się z mlekiem i śmietanką. Kolekcja Basilur Earl Grey składa się w 100% z czystych herbat cejlońskich i naturalnych aromatów. W procesie produkcji wykorzystuje się tylko najświeższe herbaty, które zapewniają cechy charakterystyczne dla mieszanek Premium Ceylon.

Earl Grey w przepisach kulinarnych?

Kolejną wyjątkową cechą herbaty Earl Grey jest fakt, że można ją wykorzystać jako składnik w przepisach kulinarnych. Najczęściej dodaje się je do różnych rodzajów ciast i wypieków cukierniczych t.j. czekoladki i polewy. W przypadku polew, smak nadawany jest poprzez dodanie zaparzonej herbaty do mieszanki. Jeśli chodzi o liściaste herbaty, ich susz często dodaje się do roztopionego masła lub gorącej śmietanki i pozostawia do zapatrzenia, aby wydobyć z rośliny smak.

             

Najnowsza kolekcja herbat Earl Grey firmy Basilur dostarczy Ci niezwykłych wrażeń, dzięki zestawieniu klasycznych smaków z czterema innowacyjnymi akcentami!

              

Zestaw występuje w dwóch wersjach:

  • W opakowaniu z 20 saszetkami pakowanymi oddzielnie w ozdobne koperty.
Basilur Earl Grey Assorted w ozdobnym opakowaniu
  • W pudełku z 40 saszetkami pakowanymi oddzielnie w ozdobne koperty.
Zestaw herbat Basilur z kolekcji Earl Grey w ozdobnym pudełku

Starszy post Nowszy post

zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed publikacją