Muzyczne herbaciane doświadczenie – Basilur Music Concert Collection

Ponieważ poruszamy się w niespotykanym dotąd czasie, wszyscy moglibyśmy znaleźć osłodę i pocieszenie w prostych rozkoszach przy muzyce i herbacie. Mają one ze sobą więcej wspólnego niż myślisz. Po pierwsze, są doskonałym medium do czerpania radości z chłonięcia różnych kultur. Ponadto herbata i muzyka razem mogą stworzyć idealną i niepowtarzalną atmosferę do relaksu i snucia przemyśleń na temat swoich uczuć, zarówno w samotności, jak i z najbliższymi.

Co łączy muzykę i herbatę?

Każda piosenka, którą odsłuchujesz, wywołuje w Tobie inne uczucia i doświadczenia. Wyjątkowy jest fakt, iż herbata również ma zdolność tworzenia różnych nastrojów i emocji w zależności od tego, co masz w filiżance. Ponieważ herbata może uwalniać kofeinę do organizmu stopniowo – w przeciwieństwie do kawy – ma zdolność dodawania energii na dłużej i dzięki temu nie będziesz musiał odczuwać irytującego spadku kofeiny. Co więcej, przeciwutleniacze w herbacie również pomagają poczuć się bardziej pobudzonym i odświeżonym! Podobnie muzyka ma również zdolność poprawiania samopoczucia. Kiedy słuchasz wesołej, optymistycznej muzyki, twój mózg zostaje pobudzony do produkcji hormonów, takich jak dopamina i serotonina, które sprawiają, że czujesz się radosny i szczęśliwy. Kiedy słuchamy gniewnej, głośnej muzyki lub kojącej, relaksującej muzyki, powoduje to, że odwzajemniamy podobne uczucia. Tak więc muzyka i herbata są niewątpliwie niezbędnymi elementami dobrze przeżytego życia!

Ponieważ spokój często towarzyszy muzyce i herbacie, naszym pierwszym wrażeniem jest, że filiżanka bogatej herbaty i dobra muzyka to czysta przyjemność w zimny, ponury dzień. Ale w Basilur lubimy myśleć inaczej. Wierzymy, że istnieje idealna herbata do idealnej piosenki na każdą okazję, niezależnie od tego, czy odpoczywasz po długim dniu pracy, czy też spędzasz czas z rodziną podczas wakacji!

Jakie pozytywki znajdują się w kolekcji Music Concert?

Basilur Music Concert Collection została zaprojektowana tak, aby zapewnić Ci najlepszą czarną herbatę cejlońską z egzotycznymi smakami owoców i kwiatów w połączeniu ze zharmonizowanymi melodiami w celu zapewnienia muzycznego doznania.

Circus

Czarna herbata Basilur Circus w ozdobnej puszce

Herbata Music Concert Circus zapewnia piękną mieszankę wykwintnych składników, aby stworzyć rewelacyjną filiżankę herbaty. Składa się z czystej czarnej herbaty cejlońskiej, naturalnej papai, rodzynek oraz słodkich aromatów migdałów i wanilii. To sprawia, że jest to idealny napój, którym można się delektować o każdej porze dnia i idealny dodatek do orzeźwiającej mrożonej herbaty!

London

Czarna herbata Basilur London w ozdobnej miedzianej puszce

The Music Concert London wprowadzi Cię w wyjątkową atmosferę eleganckiego koncertu muzyki angielskiej. Ze 100% czystą czarną herbatą cejlońską, naturalnym czerwonym chabrem i smakami czekolady, jest to naprawdę wyjątkowe, słodkie doznanie dla Twoich kubków smakowych. Idealny napar o każdej porze dnia, bez lub z odrobiną cukru.

Pets 

Czarna herbata Basilur Pets w ozdobnej pomarańczowej puszce

Music Concert Pets to eksplozja owocowych smaków, które z pewnością natychmiast zaspokoją Twoje kubki smakowe. Naturalne mango, ananas, truskawka i bławatek w połączeniu z najlepszą czarną herbatą z Cejlonu to idealna mikstura do stworzenia słodkiego, sensacyjnego naparu. Ta mieszanka jest idealna do spożycia na zimno lub na gorąco z odrobiną cukru.

Christmas 

Czarna herbata Basilur Christmas w ozdobnej złotawej puszce

Boże Narodzenie jest z pewnością niepełne bez muzyki, która towarzyszy sezonowi. Świąteczna mieszanka Music Concert to idealna mikstura na relaks przy cieple w chłodną zimową noc. Ta ekskluzywna herbata oddaje smaki i radość świąt Bożego Narodzenia dzięki kuszącej mieszance czystej czarnej herbaty cejlońskiej. To prawdziwa świąteczna uczta, którą można się delektować przy kominku o każdej porze dnia!

Romantic 

Herbata Basilur Romantic w zielonej puszce

Miłość unosi się w powietrzu - i zapach wydobywający się z filiżanki Twojej herbaty - dzięki herbacie Basilur Music Concert Romantic. Romantyczny napar z mango, ananasa i truskawek tworzy idealną miksturę, która zapewni Tobie i Twojej ukochanej osobie niezapomniane doznania podczas picia herbaty. Mieszanka i melodia to z pewnością połączenie wykonane w niebie!

 

Chociaż nie ma ani dobrej ani złej muzyki do herbaty, z pewnością istnieje bardziej odpowiedni wybór niż inne. Muzyka jest idealnym towarzyszem dla Twojej filiżanki naparu, aby zapewnić Ci wspaniałe doznania związane z herbatą. Gdziekolwiek jesteś i z kim jesteś, herbata i muzyka łączą ludzką ekspresję z doświadczeniem, które pozwoli Ci znaleźć ukojenie, zadowolenie i miłość.


Starszy post Nowszy post

zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed publikacją