Polityka dostaw

Koszty i termin dostawy

  1. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Sklep poinformuje Klienta niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.

  2. Towar jest dostarczany za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich.

  3. Termin realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych, chyba że w opisie danego produktu lub w trakcie składania zamówienia podano krótszy termin. Realizacją zamówienia wyznaczamy moment od złożenia zamówienia przez klienta, do momentu odebrania przesyłki przez firmę kurierską z naszego magazynu centralnego.

  4. Dostawa Zamówienia do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Dostępne formy dostawy Zamówienia oraz koszty dostawy Zamówienia dostępne są dla Klienta poniżej w Cenniku kosztów za dostawę zamówienia. Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

Cennik kosztów za dostawę zamówienia:

Przesyłka kurierska - InPost

- przy płatności gotówką za pobraniem: 16,00 zł

- przy płatności z góry: 16,00 zł

Paczkomaty InPost

- przy płatności gotówką za pobraniem: 12,00 zł

- przy płatności z góry: 12,00 zł

Przesyka kurierska - DPD

- przy płatności gotówką za pobraniem: 16,00 zł

- przy płatności z góry: 16,00 zł

Przesyłka kurierska – Pocztex Poczta Polska

- przy płatności gotówką za pobraniem: 12,00 zł

- przy płatności z góry: 12,00 zł

Przesyłka zagraniczna - Kurier DPD

Do krajów: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Niemcy, Portugalia, Szwecja, Włochy, Chorwacja, Estonia, Grecja, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Węgry.

- przy płatności z góry: 89,00 zł

Dostawy zagraniczne realizujemy wyłącznie przy płatności z góry.

Darmowa wysyłka od 200 zł.

Przy wartości zamówienia 200,00 zł i więcej pokrywamy koszty wysyłki (wartość zamówienia liczona jest bez kosztów wysyłki). Dotyczy wysyłek na terenie Polski.