Które 4 herbaty marki Basilur zostały wyróżnione na Great Taste 2020?

Które 4 herbaty marki Basilur zostały wyróżnione na Great Taste 2020?

Odznaczenie Great Taste 2020

Tworzenie unikalnych mieszanek i dostarczanie światu najlepszych herbat cejlońskich leży u podstaw wszystkiego, co robimy w Basilur. Dzięki tym wysiłkom zyskaliśmy możliwość zdobycia uznania za nasze wysiłki w dążeniu do tworzenia autentycznych doznań podczas picia herbat dla jej miłośników z całego świata. W tym celu pragniemy pokornie podzielić się wiadomością o wyróżnieniu 4 mieszanek Basilur w konkursie Great Taste Awards przyznawanym przez Guild of Fine Food (GFF).

Czym jest konkurs Great Taste Awards?

Nagroda Great Taste to coroczne wydarzenie organizowane w celu wyróżnienia i nagrodzenia najbardziej wyjątkowych pozycji w branży spożywczej na całym świecie. Od momentu powstania w 1988 roku nagroda Great Taste jest organizowana i przyznawana przez Guild of Fine Food (GFF) zarządzaną przez rodzinę jej pierwotnego patrona, Boba Farranda. Najważniejsze w nagrodach Great Taste jest to, że jest otwarta dla każdej marki z dowolnego kraju na świecie. Dlatego to wyróżnienie jest prawdziwym świadectwem marki będącej najlepszą z najlepszych! Wiarygodność nagrody zwiększa fakt, że jest przyznawana na podstawie ocen ponad 800 profesjonalistów, którzy analizują 10 000–12 000 produktów rocznie na podstawie wielu kryteriów, aby zidentyfikować najlepszych graczy w każdej kategorii żywności i napojów.

Które mieszanki Basilur zostały wyróżnione?

English Breakfast

Czysta czarna herbata Basilur English Breakfast

Basilur English Breakfast to jeden z naszych bestsellerów w kraju i za granicą. Jest podstawą każdej kolekcji herbat o aromatycznym, rześkim i słodowym profilu. Tworzymy tę klasyczną mieszankę z czystej czarnej herbaty cejlońskiej zbieranej z wysokich regionów, takich jak Dimbula i Nuwaraeliya, gdzie warunki pogodowe tworzą idealne środowisko do uprawy herbaty. Zapewnia to bogate smaki, których wymaga English Breakfast.

Herbata English Breakfast z odrobiną mleka i cukru to idealny dodatek do Twojego śniadania. Pozwoli Ci również doświadczyć obfitego angielskiego posiłku ze wspaniałej epoki wiktoriańskiej. Oprócz nagrodzonych herbat w torebkach, produkt ten dostępny jest również w puszkach o pojemności 100 g luzem.

Earl Grey

Czarna herbata Basilur Earl Grey z bergamotką

Earl Grey jest ulubieńcem koneserów herbaty na całym świecie. Lekkie nuty smakowe w porównaniu z jej starszą siostrą English Breakfast sprawiają, że ta mieszanka jest wspaniałą popołudniową herbatą. Mieszanka Basilur Earl Grey jest wytwarzana z herbat z niższych regionów, takich jak Rathnapura, które mają lżejsze profile smakowe. Te subtelne smaki wraz z cytrusowymi aromatami olejku bergamotowego tworzą wyśmienity napar. Ten złożony profil smakowy oznacza również, że niekoniecznie wymaga dodatkowego elementu mlecznego. Możesz cieszyć się tym produktem w torebkach z herbatą lub w 100 g puszkach z luźnymi liśćmi.

Autumn Tea

Czarna herbata Basilur Autumn Tea z syropem klonowym

Herbata Basilur Autumn Tea jest doskonałym odzwierciedleniem naszych wysiłków zmierzających do urozmaicenia Twojej filiżanki herbaty poprzez tworzenie unikalnych mieszanek, które przywołują regionalne smaki różnych pór roku. Ta mieszanka jest również zgodna z naszym celem, aby pomóc Ci tworzyć skojarzenia między ulubionymi wspomnieniami a filiżanką herbaty. Dzieje się to za sprawą wprowadzenia do naszych mieszanek zapadających w pamięć smaków i zapachów. Jest to mieszanka nasycona znanymi jesiennymi smakami klonu z najlepszą czarną herbatą cejlońską, która zapewnia gładki, jedwabisty smak i uspokajający aromat. Kiedy liście przybierają ziemiste barwy czerwieni i żółci, otaczająca nas chłodna bryza rozwesela specjalną mieszankę jesieni w filiżance. Oprócz torebek produkt ten jest również dostępny jako herbata liściasta w naszych 100 g blaszanych pojemnikach.

Cream Fantasy

Czysta zielona herbata Cream Fantasy połączona z truskawką i kremowymi smakami

Kolejna mieszanka, która pięknie ilustruje dążenie Basilur do połączenia smaków owoców i kwiatów z najlepszą herbatą cejlońską. Basilur Cream Fantasy to zachwycająca mikstura czystej zielonej herbaty cejlońskiej z truskawką wzbogacona kremowymi smakami. Ta szczególna mieszanka zapewnia aromatyczny i lekki profil smakowy, tworząc romantyczne doznania. Możesz wypróbować ten produkt w naszych 100 g pojemnikach z luzem.

 

Wierzymy, że dostarczanie szerokiej gamy smaków zmieszanych z czystą herbatą cejlońską jest najlepszą drogą do tworzenia autentycznych doznań herbacianych dla jej miłośników na całym świecie. Jesteśmy niezwykle wdzięczni Guild of Fine Food (GFF) za docenienie naszych wysiłków w dążeniu do ponownego odkrycia światowego przemysłu herbacianego.


Starszy post Nowszy post

zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed publikacją