Jakie herbaty są najlepsze na wiosnę?

Jakie herbaty są najlepsze na wiosnę?

Dla nas w Basilurze wiosna to zawsze czas świętowania z kolorową mieszanką naparu. Niezależnie od tego, czy szukasz parzonej na zimno herbaty, aby ochłodzić się w słoneczne popołudnie, czy też zaserwować swoim bliskim uroczysty wiosenny piknik, filiżanka herbaty czeka na Ciebie. Oto kilka naszych najlepszych propozycji na wiosnę!

Dwie szklanki herbaty otoczone kwiatami

Herbaty kwiatowe

Susz herbaty kwiatowej

Nie można mówić o herbatach wiosennych, nie wspominając o herbatach kwiatowych. Nasze mieszanki naparów powstają z bukietu najlepszych kwiatów, takich jak róże, jaśmin, lawenda, bławatek, hibiskus i rumianek. Płatki i pąki tych kwiatów są wybierane w zależności od herbaty, aby dodać różne tekstury, smaki i aromaty do mieszanki. Te delikatne herbaty są nie tylko dobre w sytuacji, w której chcesz dodać koloru do swojej filiżanki, ale mieszanki takie jak herbata rumiankowa są również bardzo popularne ze względu na ich zastosowanie lecznicze. Wiele z tych kwiatów ma właściwości uspokajające, a także przeciwutleniacze, które z pewnością pomogą Ci uzyskać wiosenny blask!

Basilur Bouquet Collection i Vintage Blossoms Collection to asortyment czystej herbaty cejlońskiej zmieszanej ze słodkimi, subtelnymi aromatami owoców i kwiatów. Więc wiesz, gdzie szukać swojej herbaty kwiatowej.

Herbaty Owocowe

Susz herbaty owocowej

Te herbaty są wspaniałym przypomnieniem zbiorów świeżych owoców pielęgnowanych przez ciepłe wiosenne słońce. Rewelacyjną rzeczą w herbatach owocowych jest to, że możesz wybrać lekkie, subtelne mieszanki lub bogate i mocne, w zależności od gustu. Nasze owocowe napary, zmieszane z najlepszymi czarnymi herbatami z Cejlonu to idealny wybór na zimny napar w ciepłe popołudnie! Nie tylko dodadzą smaku Twojej wiośnie, ale także wywołają pierwsze myśli o zbliżającym się lecie.

Kolekcja Basilur Magic Fruits obejmuje wszystko, od klasycznych herbat owocowych, takich jak Lemon & Lime, po innowacyjne mikstury, takie jak Raspberry & Rosehip.

Herbaty zielone

Susz zielonej herbaty

Zieleń i kwiaty to zdecydowanie pierwsze rzeczy, które przychodzą Ci do głowy, gdy myślisz o wiośnie. Tak więc, gdy mówimy o tej porze roku, zielona herbata to kolejny must-have. Lekkie smaki wraz z kwiatowymi nutami mogą być idealnym sposobem na dodanie energii podczas lub po ciepłym wiosennym dniu.

Wspaniałą rzeczą w zielonej herbacie jest to, że możesz wybierać spośród różnych mocy naparów i smaków w zależności od gustu. Jeśli szukasz zastrzyku energii, najlepszym wyborem będzie mocna filiżanka Senchy. Z drugiej strony, jeśli szukasz herbaty, przy której możesz zwolnić tempo, powinieneś sięgnąć po lekką w smaku herbatę Oolong.

Herbata z dodatkiem imbiru

Herbaty białe

Susz białej herbaty

Głęboko wierzymy, że wiosnę należy celebrować delikatnymi smakami, a nie ma nic łagodniejszego niż filiżanka białej herbaty! Ten jedyny w swoim rodzaju napar jest wytwarzany z najmłodszych liści, które są bardzo delikatnie przetwarzane. Jej gładka konsystencja sprawiła, że stała się ulubioną herbatą koneserów. Biała herbata z naszej chińskiej kolekcji to jedna z najdoskonalszych herbat na świecie. Stanowi trafny sposób na sprawienie prezentu sobie lub ukochanej osobie!


Starszy post Nowszy post

zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed publikacją