Jak pozyskiwana jest herbata Basilur?

Jak pozyskiwana jest herbata Basilur?

Wyśmienity i niepowtarzalny smak produktów Basilur jest zasługą wysokiej jakości herbaty cejlońskiej, która zyskuje reputację najczystszej herbaty na świecie. A to za sprawą ścisłej zgodności z normami UE i ISO, gdzie wszystkie poziomy pestycydów są utrzymywane na minimalnym poziomie. Ponadto herbaty cejlońskie są w 100% ręcznie zbierane, co jest tradycją doskonaloną przez wieki. Dzięki temu z roślin zostają zbierane tylko najlepsze listki. Ponadto herbata cejlońska swoją jakość i bogactwo smaków zyskuje dzięki różnorodności krajobrazów, z których pochodzi. Dlatego w Basilur pozyskujemy herbatę z różnych obszarów Sri Lanki, takich jak Nuwara Eliya, Dimbula, Radella, Uva, Kandy i Ruhuna.

Herbaciane krzewy na Sri Lance wyróżnia ich wytrzymałość na zmiany pogodowe, różne warunki glebowe oraz zmienną wysokość. W zależności od warunków, w jakich rosną krzewy i pory zbiorów, otrzymana herbata różni się smakiem. Różnice te są po mistrzowsku wychwytywane przez naszych doświadczonych degustatorów herbaty, co pomaga im zwracać uwagę na drobne szczegóły smaku i opracowywać spójny produkt.

Pracownik sprawdzający herbatę na Sri Lance

Co jest kluczem do uzyskania najlepszego smaku herbaty cejlońskiej?

Wierzymy, że smak naszej herbaty zależy od jej świeżości. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby czas od momentu zerwania świeżych liści do ich zapakowania w docelowe opakowanie był jak najkrótszy. Bezpośrednia współpraca z producentami pozwala nam lepiej zrozumieć unikalne aspekty uprawy herbaty i wykorzystać tę wiedzę w procesie produkcji. Budujemy również trwałe relacje zarówno z zagranicznymi, jak i lokalnymi dostawcami, którzy umożliwiają nam stworzenie najlepszej herbaty na świecie.

Pracownicy plantacji herbaty na Sri Lance

Dlaczego herbata Basilur jest najlepsza?

W Basilur utrzymujemy wysoce selektywny proces pozyskiwania herbaty poprzez degustację tysięcy próbek i wybieranie tylko najlepszych. Herbata trafi do Twojej filiżanki tylko wtedy, gdy spełni nasze surowe standardy jakości pod względem koloru, aromatu i smaku. Dlatego z całą pewnością możemy powiedzieć, że herbata Basilur, której mogą Państwo kosztować, jest najlepszą herbatą w swoim rodzaju. Zawsze szukamy najlepszych herbat do zaoferowania i nie zadowalamy się niczym innym niż najlepszymi!

 

 

Wyselekcjonowana herbata cejlońska

Starszy post Nowszy post

zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed publikacją