Które herbaty zostały wyróżnione na Great Taste 2021?

Które herbaty zostały wyróżnione na Great Taste 2021?

Wszystkie nasze wysiłki, jako pioniera w branży herbacianej na Sri Lance, skupiają się na tworzeniu unikalnych mieszanek i autentycznych wrażeń z wykorzystaniem najlepszych herbat z całego świata. Z przyjemnością mamy zaszczyt ogłosić, że cztery mieszanki herbat marki Basilur zostały nagrodzone w konkursie Great Taste Awards przyznawanym przez Guild of Fine Food (GFF) - drugi rok z rzędu!

Zdobycie tej prestiżowej nagrody, która dostępna jest dla każdej marki z dowolnego kraju na świecie, to świadectwo tego, że Basilur jest jedną z najbardziej lubianych marek na świecie. Ponadto nagrody przyznaje ponad 800 profesjonalistów, którzy co roku analizują 10 000–12 000 produktów w oparciu o wiele kryteriów, aby zidentyfikować najlepsze pozycje w każdej kategorii żywności i napojów.

Które 4 herbaty zostały nagrodzone w konkursie Great Taste Awards?

English Breakfast

Czarna herbata Basilur English Breakfast bez dodatków

English Breakfast znany jest ze swojego orzeźwiających charakteru i smaku. Oferuje napar o ciemnobrązowym kolorze. Ze względu na swój mocny smak, jest idealny dla osób, które preferują czarną herbatę. Sędziowie uważają, że można się nią delektować zarówno z mlekiem jak i bez niego, ponieważ, nawet z dodatkami, zachowuje swój charakter.

  

Caramel Dream

Czarna herbata Basilur Caramel Dream z aromatem karmelu

Sędziowie nazwali tę mieszankę „dobrym połączeniem aromatu i herbaty”. Oprócz świeżości i jasnego koloru naparu po zaparzeniu, Caramel Dream zapewnia idealną równowagę między klasycznym smakiem czarnej herbaty, a karmelowymi nutami. Jurorzy zwrócili szczególną uwagę na te nuty – a konkretnie na ich szerokie spektrum, które obejmuje smak toffi, śmietanki i wanilii.

 

Uva Tea

Czarna herbata Basilur Uva bez dodatków

Uva jest jedną z ulubionych mieszanek naszych klientów na całym świecie, od Rosji, przez Stany Zjednoczone, po Koreę Południową. Mieszankę charakteryzuje orzeźwiający smak i jasny kolor naparu, do którego można dodać trochę mleka – czysta herbata, czy z dodatkiem; zawsze smakuje wyśmienicie.

Sędziowie uznali, że Uva jest herbatą przyjemną o bardzo dobrej jakości i świeżym charakterze. Ponadto mieszankę doceniono za łagodność, która nadaje jej gładkość i pełni smaku.

 

Coconut Pineapple Cold Brew

Herbata owocowa Basilur Cold Brew z dodatkiem ananasa i kokosa


Najnowsza innowacja
firmy Basilur, która latem szturmem podbiła rynek, została również nagrodzona. Ta orzeźwiająca mieszanka idealnie nadaje się do parzenia na zimno, a jurorzy konkursu docenili ją właśnie za ten aspekt. Po zaparzeniu, herbata zyskuje w filiżance jaskrawoczerwoną barwę. Jeżeli chodzi o smak to, połączenie nuty soczystego ananasa i kremowego kokosa zapewnia idealną równowagę między kwasowością a cierpkością. Wyraźny aromat kompozycji wzmacnia odczucia towarzyszące jej piciu. Świetna baza do bezalkoholowego, letniego ponczu - choć odrobina rumu będzie również wyśmienitym dodatkiem!


Starszy post Nowszy post

zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed publikacją